Hakkımızda

Hakkımızda 

taratatam.com, bir e- ticaret şirketidir.

E- ticaret sektöründe geniş kapsamlı ve inovatif projeler ışığında hayata geçirilen ve Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden birisi olmayı hedefleyen taratatam.com ile, kazan- kazan sistemi sayesinde herkesin iyi kazançlar elde etmesi planlanmaktadır.
 

taratatam.com’da Güvenli Alışveriş

taratatam.com, DNA’sında bulunan güçlü iletişim yeteneği sayesinde müşterileri ile arasında güven bağını organik olarak oluşturmaktadır. taratatam.com  

taratatam.com’da yapılacak olan alışverişlerde BDDK onaylı ödeme sistemi kullanılmaktadır. Böylece  müşterilerin ödemeleri, devlet güvencesi altındadır.

taratatam.com’un Yenilikçi Projeleri

taratatam.com sadece ticarette değil, sosyal sorumluluk alanında da üzerine düşen görevleri yerine getirmeyi hedeflemektedir. Projelerini hayata geçirirken topluma öncülük etme bilinci ile hareket etmektedir.
 

Misyonumuz
Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz arasında güven bağı oluşturmak; yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımızla en çok tercih edilen e-ticaret platformu olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörün öncülüğünü yapan saygın ve güvenilir bir e-ticaret platformu olmaktır.
Her bütçe ve her kesim için tek adres olarak öne çıkmayı planlayan taratatam, sizlerin destekleri ile ülkemizin sayılı yerli yatırımları arasında yerini alacaktır.
Bizlerle birlikte en iyisine ulaşabilirsiniz. Fikirlerinizi, önerilerinizi ve sorunlarınızı bizlere iletişim bölümünden iletebilir birebir destek alabilirsiniz.
Çıkmış olduğumuz bu yolda bize inanan ve bizimle birlikte yol alan başta müşterilerimiz olmak üzere,  tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Taratatam Ailesi

Alışveriş Sepetim